Plecy
2018.10.04 sztafety 4

Zawody, gonią zawody, LA, Sztafety, Tenis ziemny

Nie maja wytchnienia od początku roku nasi sportowcy, najpierw cierpliwie wyczekiwali na swoje starty, a jak się zaczęły, to co tydzień mają starty, które w październiku mają mega kumulację.

Do pierwszych zawodów przystąpili w bardzo wietrznych warunkach , a były to Drużynowe Mistrzostwa w lekkiej atletyce. Jako drużyna chłopcy z naszej szkoły zajęli II miejsce, oraz z powodzeniem indywidualnie zajęli kilka czołowych miejsc są to:

– 2 miejsce – Kasprzak Emilia 200m (34,13s)
– 2 miejsce – Pełczyk Maria 800m (3:01,75)
– 2 miejsce – Łukaszewski Tomasz skok w dal (5,30m)
– 2 miejsce – Mania Krystian pchnięcie kulą 5kg (10,85)

2018.10.04 sztafety 42018.10.04 sztafety 92018.10.04 tenis ziemny2018.09.24 Zdjęcia LA miasto 47

– 3 miejsce – Lokś Piotr 100m (12,23s)
– 3 miejsce – Kuśpiel Monika pchnięcie kulą 3kg (9,64m)
– 3 miejsce – sztafeta 4x100m 49,99s (Wróblewski Marcin, Łukaszewski Tomasz, Stachowski Mateusz, Podgórski Kacper)
Pozostałe wyniki naszych uczniów (miejsca zostaną uzupełnione w momencie otrzymania komunikatu z wynikami oficjalnymi):
– 4 m-ce – Kołata Kacper pchnięcie kulą 6kg – 9,74m
– 5 m-ce – Piotrowiak Robert pchnięcie kulą 6kg – 9,44m
– 13 m-ce – Podgórski Kacper 100m – 13,51s
– 9 m-ce – Małecki Mikołaj 100m – 13,49s
– Kobylańska Karolina 100m – dnf (kontuzja)
Opiekun mgr Filip Zdonek.

4 października w godzinach rannych Miłosz Dopierała uczestniczył w Międzyszkolnym Turnieju tenisa ziemnego, a że stawia dopiero pierwsze kroki w tej dyscyplinie swój pierwszy pojedynek niestety przegrał i odpałd z turnieju.

Po kilku godzinach do rywalizacji przystąpili biegacze, którzy zmagali się w Mistrzostwach Miasta Leszna w biegach sztafetowych po parku. Oba nasze zespoły, żeński oraz męski zajęli trzecie miejsca w swoich biegach. Opiekunem żeńskiej sztafety był mgr Dariusz Perdon.
Sztafeta męska biegała w składzie: Stachowski Mateusz, Siniecki Daniel, Maćkowiak Kacper, Tkacz Gracjan, Dajewski Kacper, Kruger Jakub, Musielak Bartosz, Rau Eryk, Kuśmierski Wojciech, Korthals Mikołaj. Opiekun mgr Filip Zdonek.