Plecy
Na zdjęciu Laureat konkursu Złota kielnia z 2 dziewczynami

SUKCES na ZŁOTEJ KIELNI

Uczeń naszej Szkoły Jakub Schwartz z klasy 3BSa zajął 4 MIEJSCE w POLSCE na ogólnopolskim finale turnieju budowlanego ZŁOTA KIELNIA dla szkół branżowych! Czterodniowy finał odbywał się na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury Budma 2023 w Poznaniu w czasie zimowych ferii. Opiekunem była pani Magdalena Kozak-Pokrywka. Składał się z części teoretycznej i praktycznej związanej z montażem systemów suchej zabudowy oraz gali finałowej, na której uroczyście ogłoszone zostały wyniki i wręczone nagrody. Jakub jako zdobywca 4 miejsca został zwolniony z egzaminu zawodowego na koniec szkoły w czerwcu, zdobył też cenne nagrody rzeczowe w postaci skrzynki pełnej narzędzi czy wkrętarki! Cenną pamiątką z wyjazdu są też nawiązane przyjaźnie z uczniami z całej Polski. Szkoła otrzymała wspaniałą nagrodę ufundowaną przez firmę Nivel System w postaci lasera krzyżowego. Jesteśmy dumni i gratulujemy!