Plecy
2019.10.17 tenis stołowy 2

Brąz tenisistów stołowych.

W dniu 22.10.2019r. odbyła się Licealiada – Drużynowe Mistrzostwa Miasta Leszna w tenisie stołowym.

Duży sukces osiągnęła drużyna chłopców w składzie: Kacper Węgrzyniak, Patryk Musielak, Aleksander Kurzawski, która zajęła 3 miejsce.
Nasz zespół rozpoczął od zwycięstw 3-0 z Zespołem Szkół Ekonomicznych oraz 3-2 z II LO. Następnie poniósł dwie porażki w stosunku 0- 3 z I LO oraz z ZSTCKZiU (tzw Konior). W efekcie nasza drużyna zdobyła brązowe medale. Gratulujemy! W zawodach startowały też dziewczęta , które jednak po ambitnej walce, musiały uznać wyższość zespołów z III LO,II LO, I LO oraz Zespołu Szkół Ekonomicznych. Zespół w składzie: Natalia Łaniak, Karolina Grzenkowicz oraz Marcelina Wróblewska zajął ostatecznie 5 miejsce. Opiekun Dariusz Perdon.