Plecy

Finał Licealiady w piłce ręcznej.

8 listopada w hali sportowej SP13 odbyły się finały Licealiady w piłce ręcznej chłopców. Nasz zespół w pierwszym meczu pokonał zdecydowanie II LO 20:5. W następnym spotkaniu uległ Zespołowi Szkół Ekonomicznych 10:14. W ostatnim meczu po zaciętej walce przegraliśmy ze zwycięzcą całych zawodów I LO 5:8 i zajęliśmy ostatecznie 3 miejsce w turnieju. Najwięcej bramek dla naszego zespołu zdobyli: Krystian Piekarski i Olgierd Majorek, bo po 10, Błażej Kot 7 oraz Daniel Hałupka 6. Oprócz wymienionych uczniów w turnieju finałowym naszą szkołę reprezentowali : Jan Ciesielski, Mikołaj Apolinarski, Mateusz Ławniczak, Albert Lewandowski oraz Jakub Andersz. Nasz zespół należy pochwalić za ambitną postawę na boisku i walkę o każdą piłkę. Gratulujemy!