Plecy

AKTUALIZACJA Kontynuacja zmagań lekkoatletów 2017.05.31 Poznań

Tydzień temu w Poznaniu, 31 maja 2017 odbył się zaległy Finał Wojewódzki w Lekkoatletyce. Największy sukces zanotował Mateusz Szczucki który zajął 2 miejsce w skoku w dal, a miejsce to zapewnił mu rekordowy skok na odległość 6,32m. W tej samej konkurencji znakomicie spisała się Zdziebkowska Weronika, która skała w okolicach swojego rekordu, wynik 4,67m pozwolił jej się uplasować na bardzo dobrym 8 miejscu…

<p><span style="color: #1d2129; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 14px;”>Nadmienić należy iż uczniowie Ci są już naszymi absolwentami a mimo to poświęcili swój czas i wystartowali w zawodach za co bardzo dziękuję W pierwszym jesiennym terminie Piotr Lokś w biegu eliminacyjnym, wygrał swój bieg z czasem 11,39s co pozwoliło by mu uczestniczyć w Finale, który niestety się nie odbył, tam na pewno poprawił by swój wynik, a tak ostatecznie został sklasyfikowany na bardzo dobrym 6 miejscu. W biegu na 800m Maria Pełczyk uzyskała wynik 2:50,80 i ukończyła bieg na 11 miejscu, a Mikołaj Klamke pchając kule na odległość 10,50m co starczyło na zajęcie 14 miejsca. Z pozostałych wyników które udało się odnotować to niestety niefortunne starty naszych sztafet, które startowały w nowych eksperymentalnych składach, zarówno męska (Szczucki Mateusz, Wróblewski Marcin, Kurosz Kacper, Lokś Piotr) jak i żeńska (Konopka Aleksandra, Szwon Katarzyna, Zdziebkowska Weronika, Bosy Paulina) zostały zdyskwalifikowane za przekroczenie strefy zmian. W zawodach z powodu kontuzji nie mogli wystąpić Majer Jakub w biegu na 3000m, i Kasprzak Emila w biegu na 200m. Opiekunem na zawodach był mgr Filip Zdonek.