Plecy
2016.03.20 Gluma Agata

Nasi w I Leszczyńskim Półmaratonie

Za nami I Półmaraton Leszczyński Duda-Cars, impreza odbyła się w niedzielę 20 marca 2016, a start i meta mieściły się na leszczyńskim rynku.
W imprezie tej z powodzeniem wystartowali uczniowie naszej szkoły, oraz nauczyciele.
Najlepiej zaprezentował się nasz matematyk Tomasz Kaźmierczak który dystans 21 kilometrów i 97,5 metra pokonał w czasie 1:23,32 co dało mu w klasyfikacji OPEN 13 miejsce. W gronie kobiet na 3 miejscu w kategorii wiekowej K-18 uplasowała się Agata Gluma, która linię mety minęła w czasie 1:41,04. Trzy minut za nią rywalizacje ukończył nauczyciel wychowania fizycznego Filip Zdonek w czasie 1:44,10. Jako najmłodszy uczestnik biegu na mecie zameldował się uczeń klasy I TB Jakub Majer w czasie 1:46,23