ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZO-BUDOWLANYCH im. Synów Pułku

DOKUMENTY SZKOLNE

Statut, kalendarz roku szkolnego, wykaz podręczników i inne.

REKRUTACJA

Informacje dotyczące naboru do ZSR-B

100 LECIE SZKOŁY

Informacje dotyczące obchodów 100 lecia powstania ZSR-B

4 miejsce Petanqua

W dniu 6 czerwca 2018 na bulodromie ,,Linum " przy ulicy Holenderskiej odbyły się Mistrzostwa Miasta Leszna szkół ponadpodstawowych w petanque.
Nasz zespół na początek rozgrywek wygrał z II LO 13-7. W następnym spotkaniu uległ nieznacznie późniejszemu zwycięzcy zawodów Szkole Branżowej w Zespole Szkół Specjalnych 7-8. W kolejnym meczu nasza szkoła przegrała wyraźnie z III LO. W ostatnim spotkaniu z Zespołem Szkół Specjalnych nasz zespół potrzebował zwycięstwa aby zając III miejsce w zawodach. Niestety mimo prowadzenia przed ostatnią rozgrywką 6-4 zremisowaliśmy ten mecz 6-6 
i ostatecznie nasza drużyna po ambitnej grze zajęła w zawodach IV miejsce.

ZSR-B reprezentowali uczniowie z klasy II TB : Marek Gościniak, Piotr Pieprzyk, Mateusz Walenciak.

Opiekun
mgr Dariusz Perdon

2018.06.06 Petanqa

Siatkówka plażowa

W przeddzień Szkolnego Dnia sportu na boiskach III LO odbyły się Mistrzostwa Leszna w piłce siatkowej chłopców, w zawodach tych startowała nasza para, która pierwszy raz miała okazję grać razem. Turniej był rozgrywany w dwóch grupach każdy z każdym. Naszym zawodnikom nie udał się wyjść z grupy, ale miejmy nadzieję, że doświadczenie które zdobyli podczas turnieju zaowocuje w przyszłości. Szkołę reprezentowali: Norbert Węgrzyniak oraz Tomasz Łukaszewski.
Opiekun mgr Filip Zdonek

2018.05.17 plażówka

Drużynowe biegi przełajowe

Wiosna to również czas biegów przełajowych, w których to startowali nasi uczniowie. 
Najpierw trzeba było przejść rywalizację miejską co z powodzeniem udało się dziewczętom. Zdecydowanie wygrały zawody które odbyły się 26 kwietnia 2018r w Pawłowicach i tym samym awansowały do Finału Wojewódzkiego, ....

Czytaj więcej: Drużynowe biegi przełajowe

Finał konkursu wiedzy o sporcie - 2018.03.21

Finał Konkursu wiedzy o Sporcie "Piłkarski Puchar Świata Polaków" odbył się w dniu 21 marca 2018r. Jako jedyny przedstawiciel naszej szkoły udział wziął w nim Piotrowak Marek, który wraz z pozostałymi uczestnikami musiał zmierzyć się z 50 pytaniami testowymi, oraz jednym pytaniem otwartym. Pytania były jeszcze trudniejsze niż w eliminacjach, ale uczniowie wykazali się dobrą znajomością zagadnień. Nasz Marek uplasował się w połowie stawki, a każdy z uczestników otrzymał podziękowania i upominki od sponsorów.
Opiekun mgr Filip Zdonek.

2018.03.21 finał konkursu Marek

Podkategorie