Biblioteka

Zapraszamy do udziału w konkursie czytelniczym „Z jakiej książki to cytat?” Co tydzień w poniedziałek na tablicy w bibliotece szkolnej będzie wywieszony cytat tygodnia. Należy wskazać autora i tytuł książki z jakiej pochodzi. Podpisane karty z odpowiedzią wrzucamy do pudełka z napisem Cytaty. W każdy następny poniedziałek podczas długiej przerwy odbędzie się losowanie zwycięzcy tygodnia, który otrzyma drobny upominek. W ostatnim tygodniu zostanie wylosowana osoba, która udzieliła najwięcej prawidłowych odpowiedzi przez cały okres konkursu i otrzyma nagrodę. Zapraszamy do udziału w konkursie! Startujemy w poniedziałek 18.11.2019 r.

cytat

Zapraszamy uczniów do udziału w ogólnopolskim projekcie Czytaj PL "Upoluj swoja książkę".

W upoluj1dniach 2-30 listopada br. odbędzie się trzecia edycja projektu „Upoluj swoją książkę", dzięki któremu uczniowie szkół średnich na terenie całego kraju będą mogli zupełnie za darmo przeczytać 12 bestsellerowych e-booków i audiobooków.
Wszystko dzięki jednej aplikacji i jednemu kodowi. Wystarczy smartfon.
Plakaty z okładkami 12 książek i kodem QR dostępne w bibliotece szkolnej, na Ip w bud. F oraz na drzwiach wejściowych do bud. H. Aby wziąć udział w akcji, należy pobrać aplikację mobilną Woblink i przy jej pomocy zeskanować kod QR umieszczony na jednym z plakatów. Kod QR jest kluczem do wirtualnej biblioteki.

Życzymy miłej lektury!!!

Fundacja Nowoczesna Polska ogłosiła II edycję konkursu dla bibliotek oraz szkół na najlepszą kampanię promującą czytelnictwo przeprowadzoną przez uczniów. Zapraszamy uczniów i wychowawców klas do wzięcia udziału w konkursie #cojaczytam i zawalczenia o atrakcyjne nagrody! Spróbujcie przekonać innych, że czytanie to nie obowiązek, ale miłe spędzanie czasu. W promocji możecie użyć różnych metod i sposobów. Mogą to być: memy i inne działania w mediach społecznościowych, filmiki zamieszczane na Youtube lub w innych serwisach, plakaty, podkasty, przedstawienia, ulotki itd. Zaskoczcie wszystkich jeszcze innymi pomysłami, które podpowie Wam wyobraźnia.  Konkurs rozpoczyna się 16 września 2019 roku – od tego dnia Opiekunowie mogą zgłaszać uczestników oraz przesyłać dokumentację przeprowadzonej kampanii. Termin zgłaszania prac konkursowych upływa 16 listopada 2019 roku. Dokładne informację u nauczycieli bibliotekarzy.
Więcej informacji: https://wolnelektury.pl/formularz/cojaczytam2019/

czas na czytanieBiblioteka szkolna ogłasza konkurs na najaktywniejszą klasę pod względem czytelnictwa i najaktywniejszego czytelnika w naszej szkole.
Zachęcamy Was do rywalizacji.
Czekają atrakcyjne nagrody.
Najaktywniejszą klasę wybierzemy 1 kwietnia 2020 - nagroda to bilety do kina na wybrany film.
Natomiast najaktywniejszy czytelnik otrzyma nagrodę książkową na koniec roku szkolnego.

Zapraszamy kupujących i sprzedających

na kiermasz używanych podręczników

w dn. 4 - 11.09.2019

na dużej przerwie 10.30-10.45

do biblioteki szkolnej

Podkategorie

dziennik vulcan
moodle
   
  100lecie loga
  100 L
 

logo stowarzyszenia BNP PARIBAS Bank Polska S.A

18 2030 0045 1110 0000 0421 9960

   
dokumenty szkole
   bip
  STREFA
  GDPR
   facebook ZSR-B
  opieka zdrowotna
  L a Razem na Swieta

Nasz adres

ul. 1 Maja 1,
64-100 Leszno
Telefon: +48 65 529 94 30
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak do nas dojechać?

Początek strony