Razem na Święta

W dniu dzisiejszym tj.13.12.2019 przekazaliśmy wraz z pomocą wolontariuszek SKW Małgorzatą Muchą i Julią Pizoń zebrane podczas akcji charytatywnej „Pomóżmy im zorganizować święta” dary, które zbieraliśmy w naszej szkole od ok tygodnia. Dziękujemy wszystkim klasom, poszczególnym osobom , które włączyły się w akcję. Udało nam się zebrać sporo zabawek dla Bartka, Szymona i Julki . Rodzinie przyda się też dość duża ilość artykułów spożywczych i chemicznych, które zostały przekazane w trakcie akcji.
Dziękujemy za okazane serce i wsparcie w trudnym dla nich czasie!!!
Pedagodzy i Szkolne Koło Wolontariatu
Oprac: Iwona Zajc

pomsw1903pomsw1901pomsw1902

Dziękujemy całej społeczności szkolnej ZSRB za zakup świątecznych kartek, których moc jest podwójna. Za pierwszym razem ta moc ujawni się tuż przed Świętami, gdy adresat wyjmie kopertę ze skrzynki pocztowej i otwierając ją uśmiechnie się na myśl o Tobie lub Twojej Firmie czy Instytucji. Za drugim razem dobra moc zadziała, gdy dochód ze sprzedaży zainwestujemy w pomoc ludziom, którzy bardzo jej potrzebują, chorym i niepełnosprawnym z prowadzonego przez nasze stowarzyszenie programu "Na Ratunek".
Sprzedaż kartek świątecznych przeprowadziły: Aleksandra Pietrzak i Eliza Pieczulis.
Szkolne Koło Wolontariatu

kartki1kartki2

Szymek Fogt ma serce jednokomorowe i kilka innych chorób współtowarzyszących.
W zeszłym roku jego mama Kasia została sama z 3 małych dzieci –mąż zmarł nagle w wieku 32 lat…
Niedawno Szymon, po długim pobycie w szpitalu szczęśliwie wrócił do domu ale jego mama musiała wrócić do szpitala z córką ponieważ zdiagnozowano u niej ostrą białaczkę limfoblastyczną.
POMÓŻMY TEJ RODZINIE W ORGANIZACJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I ZBIÓRCE NAJPOTRZEBNIEJSZYCH RZECZY W TAK TRUDNEJ DLA NICH SYTUACJI.
Co zbieramy?
- przybory szkolne
-zabawki edukacyjne
-chemia, środki czystości
-żywność z długim terminem ważności
Liczymy na Waszą pomoc, razem możemy więcej!!
Zbiórka trwa do 13 grudnia 2019 , potrzebne rzeczy proszę przynosić do gabinetu pedagoga F205 lub sali I 106.
Pedagodzy i Szkolne Koło Wolontariatu

Ten kto ma konto na Facebooku mógł się z tym spotkać. Od kilku lat istnieje organizacja charytatywna pt. "Mały gest, wielki cel". W tym roku organizują już 3 edycję "Akcji Mikołajkowej", której zadaniem jest znalezienie rodzin potrzebujących oraz darczyńców, którzy wykonają prezenty mikołajkowe dla chorych i potrzebujących dzieci. Postanowiłam się zgłosić. Już po kilku minutach otrzymałam wiadomość zwrotną, a w niej namiary na rodzinę. Skontaktowałam się z mamą przeuroczych dzieci Wiktorii i Wiktora. Dowiedziałam się czego pragną dzieci. Przy pomocy uczniów i nauczycieli naszej szkoły udało się zebrać potrzebne produkty. Chciałabym podziękować wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji, a w szczególności pani Emilii Stelmach oraz pani Sylwii Rimke. Paczka dziś została spakowana i wysłana. Po raz kolejny udowodniliście, że nie jesteście obojętni....
DZIĘKUJĘ
Oprac.Adrianna Urbanowska

prezm1901prezm1902

dziennik vulcan
moodle
   
  100lecie loga
  100 L
 

logo stowarzyszenia BNP PARIBAS Bank Polska S.A

18 2030 0045 1110 0000 0421 9960

   
dokumenty szkole
   bip
  STREFA
  GDPR
   facebook ZSR-B
  opieka zdrowotna
  L a Razem na Swieta

Nasz adres

ul. 1 Maja 1,
64-100 Leszno
Telefon: +48 65 529 94 30
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak do nas dojechać?

Początek strony