ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZO-BUDOWLANYCH im. Synów Pułku

DOKUMENTY SZKOLNE

Statut, kalendarz roku szkolnego, wykaz podręczników i inne.

REKRUTACJA

Informacje dotyczące naboru do ZSR-B

100 LECIE SZKOŁY

Informacje dotyczące obchodów 100 lecia powstania ZSR-B

Prezentacja kierunków

Prezentacja kierunkó
 
Film promocyjny

Film promocyjny

Zmiany w organizacji Jubileuszu 100-lecia istnienia szkoły  

ZAMIAST PREZENTÓW POMOC DLA ZWIERZAKÓW

Uczniowie klasy I TWa postanowili w tym roku nie kupować sobie prezentów na spotkanie świąteczne, a zamiast tego zebrali pieniądze i kupili puszki z jedzeniem dla psów. 20 grudnia, po spotkaniu świątecznym w klasie część uczniów pojechała do schroniska dla zwierząt w Henrykowie i tam przekazali swój dar. Uczniowie mieli możliwość porozmawiania z pracownikiem, który opowiedział jak funkcjonuje schronisko i jak wygląda opieka nad bezdomnymi zwierzętami. Na koniec uczniowie odwiedzili zwierzęta, które bardzo tęsknią za własnym domem…

Oprac. Marzena Starczewska-Nowaczyk

prez2001prez2002prez2003prez2004