zebrania
Rodziców zainteresowanych dodatkowymi informacjami nt "dzienniczka elektronicznego" zapraszamy o godzinie 16:30 do auli szkolnej "B101".

Nasza szkoła od roku szkolnego 2014/2015 zmienia we wszystkich klasach tradycyjny dziennik na elektroniczny. Program Dziennika elektronicznego pełni wszystkie określone prawem funkcje dziennika lekcyjnego.
Dla rodziców i uczniów dziennik jest bezpłatny, jednak by korzystać z e-dziennika należy pobrać odpowiednio deklarację rodzica lub deklarację ucznia, które dostępne są również w sekretariacie szkoły. Oświadczenie musi być dostarczone osobiście, potwierdzone podpisem i zweryfikowane dokumentem tożsamości.
Podręcznik dla użytkownika – Optivum NET+

Stypendia i zasiłki – „kliknij” aby zobaczyć szczegółowe informacje
STYPENDIA SZKOLNE, ZASIŁEK SZKOLNY, STYPENDIUM EDUKACYJNE , RZĄDOWY PROGRAM POMOCY UCZNIOM W 2014r. "WYPRAWKA SZKOLNA", STYPENDIA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO (Jednorazowe stypendia naukowe Marszałka Województwa Wielkopolskiego; Stypendia dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych...zameldowanych na stałe na terenie Województwa Wielkopolskiego)
- Stypendia edukacyjne dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych kończących się  maturą. Wniosek –  (do pobrania w sekretariacie „F”) o przyznanie stypendium edukacyjnego w ramach „Miejskiego Programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży” (termin złożenia do 26 września 2014 roku w sekretariacie szkoły).

 kursy
Wykaz kursów kwalifikacyjnych
Podanie o przyjęcie na kurs kwalifikacyjny

GARDENIA 2013

Gardenia1301
W piątek 22 lutego br. klasa III TAK z nauczycielkami p. Adrianną Urbanowską i p. Małgorzatą Drobiną, zwiedziła Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu "Gardenia", organizowane już od wielu lat corocznie na przedwiośniu w Poznaniu. W tym roku targom towarzyszyły dwie wystawy
uzupełniające: Targi Zoologiczne "Animal" oraz "Special Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych...

Gardenia to nie tylko ciekawe ekspozycje, interesujące stoiska, kiermasz ogrodniczy, ale również seminaria tematyczne i warsztaty dla projektantów ogrodów. "Miejska sztuka ogrodowa" - to hasło przewodnie tegorocznych targów. Zwiedzających, zarówno amatorów jak i fachowców w dziedzinie projektowania ogrodów, zainteresować mogły porady ekspertów pod wspólnym
tytułem: "Ogród marzeń tworzony z pasją". Jak co roku wróciliśmy pełni wrażeń, inspiracji i pomysłów.
To był udany dzień!

Gardenia1302Gardenia1303Gardenia1304Gardenia1305Gardenia1306Gardenia1307Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.