GARDENIA 2013

Gardenia1301
W piątek 22 lutego br. klasa III TAK z nauczycielkami p. Adrianną Urbanowską i p. Małgorzatą Drobiną, zwiedziła Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu "Gardenia", organizowane już od wielu lat corocznie na przedwiośniu w Poznaniu. W tym roku targom towarzyszyły dwie wystawy
uzupełniające: Targi Zoologiczne "Animal" oraz "Special Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych...

Gardenia to nie tylko ciekawe ekspozycje, interesujące stoiska, kiermasz ogrodniczy, ale również seminaria tematyczne i warsztaty dla projektantów ogrodów. "Miejska sztuka ogrodowa" - to hasło przewodnie tegorocznych targów. Zwiedzających, zarówno amatorów jak i fachowców w dziedzinie projektowania ogrodów, zainteresować mogły porady ekspertów pod wspólnym
tytułem: "Ogród marzeń tworzony z pasją". Jak co roku wróciliśmy pełni wrażeń, inspiracji i pomysłów.
To był udany dzień!

Gardenia1302Gardenia1303Gardenia1304Gardenia1305Gardenia1306Gardenia1307